Turniej w Siatkówce – Miksty

siatkówkaW sobotę, 30 kwietnia ( w godz. 8:00-11:00) w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego zostanie rozegrany Turniej w Siatkówce – Miksty (kat. OPEN). W turnieju mogą wziąć udział drużyny składające się z maks. 10 osób, z czego w czasie meczu na boisku muszą przebywać minimum 3 zawodniczki. W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy nie zrzeszeni w PZPS od co najmniej jednego roku – dotyczy rozgrywek seniorskich od III ligi wzwyż oraz nie może wziąć udział młodzież uczestnicząca w rozgrywkach juniorów organizowanych przez PZPS.

Zgłoszenia są przyjmowane do dnia 28 kwietnia do godz. 12:00 w biurze Zespołu ds. Sportu i Organizacji Imprez Tychy, ul. Piłsudskiego 12 lub pod adresem e-mail: org.imp@mosir.tychy.pl. Zgłoszenie powinno zawierać: nazwa drużyny oraz telefon kontaktowy do przedstawiciela drużyny.

Informacji udziela Zespół ds. Sportu i Organizacji Imprez pod nr tel. (032) 661 16 89. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszeń. UWAGA! Turniej odbędzie się pod warunkiem zgłoszenia minimum 5 drużyn.