Blaze Bayley (ex-Iron Maiden/Wolfsbane) + Adder i Human Bazooka w Underground Pub

BLAZE BAYLEY
właściwie Bayley Alexander Cook (ur. 29 maja 1963 w Birmingham) – brytyjski wokalista rockowy, występujący obecnie w metalowym zespole Official Blaze Bayley (do 2007 BLAZE), najbardziej jednak znany jako były wokalista Iron Maiden (1994 – 1999). Skala głosu Bayleya nie jest zbyt szeroka, ale dzięki mocy i barwie może on dobrze wykonywać mocne, ponure metalowe utwory.
Blaze Bayley

Początkowo wokalista małego rock and rollowego zespołu Wolfsbane trafił do Iron Maiden z przesłuchania, po tym jak ich poprzedni wokalista, Bruce Dickinson opuścił zespół w 1993. Według lidera Iron Maiden Steve’a Harrisa głos Bayleya najlepiej pasował do ich ówczesnego stylu. Blaze nagrał z Iron Maiden dwie płyty: The X Factor (1995) i Virtual XI (1998). W czasie trasy koncertowej promującej tę drugą płytę wokalistę dopadły problemy zdrowotne, w wyniku których nie mógł on śpiewać i wiele koncertów musiało zostać odwołanych. Stawiało to pod znakiem zapytania jego dalszą karierę w zespole, tym bardziej że zbiegło się w czasie z wieściami o tym, że Bruce Dickinson chciałby znów śpiewać w Iron Maiden. Ostatecznie w lutym 1999 Blaze Bayley opuścił Iron Maiden, a rok później założył swój własny zespół, BLAZE (dziś o nazwie Blaze Bayley).
https://www.facebook.com/officialblazebayley
http://www.blazebayley.net/

ADDER
http://www.adder.art.pl/
https://www.facebook.com/adderpl

HUMAN BAZOOKA
https://www.facebook.com/HumanBazooka/
https://www.youtube.com/HumanBazookaBand

Bilety w cenie 30zł przedsprzedaż i 38zł w dniu konceru.
dostępne:
-Ticketpro na terenie całego kraju Empik, Saturn i MediaMarkt (stoisko muzyczne) pełna lista punktów sprzedaży:
http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/index.html
– Underground
-Divinita Butik pl.Korfantego 1
-Wielokran
-Gambrinus
-Revital fitness club ul.Sienkiewicza 1
-Pub Kancelaria Oświęcim ul.Kościelna 3

Rezerwacje można również składać wpłacając pieniądze na nr konta  37105012141000009221668677  z dopiskiem Blaze Bayley, biletem będzie potwierdzenie wpłaty ,które zostanie zamienione na bilet.