Hummel sponsorem technicznym GKS Tychy

gkstychyGKS Tychy w międzynarodowej drużynie Hummela. Na mocy umowy, jaka została podpisana w poniedziałek na Stadionie Miejskim Tychy firma będzie dostarczała odzież  oraz sprzęt piłkarzom, hokeistom i koszykarzom GKS Tychy.

To marka znana i ceniona na całym świecie o bardzo bogatej ofercie. Potwierdzają to kluby, z jakimi  na co dzień współpracuje. Nam zależało przede wszystkim na wysokiej jakości i wszechstronności, dlatego Hummel jest partnerem, który spełnia nasze oczekiwania. Ważne było również to, żeby zawodnicy wszystkich trzech sekcji byli tak samo ubrani. Podpisanie umowy jest kolejnym krokiem w stronę jeszcze większej profesjonalizacji klubu – mówi Grzegorz Bednarski, prezes spółki Tyski Sport.

gks hummel
fot. www.gkstychy.info

Hummel na rynku pojawił się w 1923 roku. Firma przez ostatnie lata kojarzona była głównie z piłką ręczną. Dostarczała sprzęt m.in. reprezentacji Serbii czy Polski. Z  jej oferty korzystają również drużyny futsalu, hokeja na trawie czy siatkówki. Ważną rolę marka pełni też w świecie futbolu. Na co dzień ubiera m.in. Koronę Kielce,DeportivoAlaves, Valladolid, Tenerife,Stade de Remis, 1 FC ST. Pauli, FC Utrecht czy drużyny narodowe Dani, Litwy, Afganistanu i Sierra Leone. Przez ostatnie  lata  firma angażowała  się w wiele globalnych projektów.  Wspieranie biednych i dotkniętych wojną krajów na stałe wpisało się w jej politykę.  Co ciekawe, Hummel  jako pierwszy na świecie wprowadził na rynek korki piłkarskie.

hummel
W ofercie Hummela każdego roku znajduje się blisko 4 tys. artykułów zarówno sportowych jak i obuwia oraz kolekcje fashion. Władze polskiego oddziału w tym rok stawiają na współpracę z poukładanymi oraz dobrze rokującymi klubami takimi jak GKS Tychy oraz Muszynianka Muszyna, która jako jedyny polski klub który zdobył Europejski Puchar – powiedział Łukasz Ogłoza, Hummel Polska.

 

Źródło : www.gkstychy.info